Tel. +48 22 7501060 info@wmformat.pl

Kontakt

W.M.-Format Waldemar Dróżdż

05-500 Piaseczno,
ul. Słowicza 34

Nip: 8221036584
Regon: 015253407

Numer konta:
62 8001 0005 2001 0000 8312 0001

ZAPRASZAMY:
pon. – pt.: 8.00 – 17.00
sob.: 08.00 – 13.00

 

Biuro Obsługi Klienta

Sprzedaż sklep
05-500 Piaseczno,
ul. Słowicza 34
+48 22 750 10 60
+48 501 533 927

Produkcja
05-500 Piaseczno,
ul. Nadarzyńska 45
+48 509 271 001
Kierownik produkcji +48 515 592 191 

Produkcja
05-500 Łoziska,
ul Leśna 24
+48 572 824 484
zamowienia.loziska@wmformat.pl

Hurt i Logistyka

Paweł Wójtowicz
+48 515 489 002
pawel@wmformat.pl

Przedstawiciele

Piotr Oniśk
+48 512 678 225
piotr@wmformat.pl

Jacek Jęczmieniowski
+48 573 102 604
jacek@wmformat.pl

Dział sprzedaży oddział Słowicza

Dawid Nowak   
dawid@wmformat.pl

Dominik Latała
  dominik@wmformat.pl   

Damian Szczepaniak
damian@wmformat.pl

Dział zamówień formatek

NADARZYŃSKA:

Michał Kąkol   
+48 509 966 013
michal@wmformat.pl 

SŁOWICZA:

Marcin Ziubiński
+48 22 750 10 60
zamowienia.slowicza@wmformat.pl

ŁOZISKA:

Mateusz Tkacz
+48 572 824 484
zamowienia.loziska@wmformat.pl

Dział zamówień usług CNC

Arkadiusz Król
+48 572 555 836
arkadiusz@wmformat.pl

Dział sprzedaży oddział Łoziska

Przemysław Kąkol
+48 797 944 730
arkadiusz@wmformat.pl

Bartosz Trzaskowski
+48 797 944 730
bartosz@wmformat.pl

Dział zaopatrzenia

Natalia Dróżdż 
+48 780 118 750
zamowienia@wmformat.pl 

  Księgowość

 
 +48 22 750 37 90   
 ksiegowosc@wmformat.pl 

Umów rozmowę z opiekunem regionalnym

5 + 12 =