Obiór płyt i formatek do godziny 16.00.

 

 

                 

WM-FORMAT

Newsletter

Podaj adres email aby otrzymywać najświeższe informacje o dostępnych produktach

Kontakt

WM-FORMAT WALDEMAR DRÓŻDŻ 05-500 Piaseczno, ul. Słowicza 34,

Tel. (022) 750 10 60

Fax. (022) 750 10 62


05-500 Piaseczno, ul. Nadarzyńska 45,

tel. kom. 509 271 001


NR KONTA : 62 8001 0005 2001 0000 8312 0001

 


ZAPRASZAMY:
pon. - pt.: 8.00 - 17.00
sob.: 9.00 - 14.00

 

 

 

 

Dział zamówień Formatek:  


  • Rozkrój na piłę panelową >pobierz<  

 

  

       Michał Kąkol: tel: 501-533-927

           e-mail: michal@wmformat.pl 

 

 

 

Dział sprzedaży:   tel/fax: 22 750 10 60  


       Leszek Dróżdż  

         e-mail: leszek@wmformat.pl

 

       Przemysław Kąkol

         e-mail: przemek@wmformat.pl


       Dominik Latała 

         e-mail: dominik@wmformat.pl 

 

       Damian Szczepanik 

         e-mail: damian@wmformat.pl 

 


 

 

Dział handlowy:

 


       Piotr Oniśk:  tel: 512-678-225

           e-mail: piotr@wmformat.pl 


       Ilona Dróżdż : tel: 506-056-758

               e-mail: ilona@wmformat.pl 

 

 

 

Dział zaopatrzenia  


 

       Klaudia Dróżdż: tel: 506-056-768

         e-mail: klaudia@wmformat.pl 

 

 


  Księgowość: tel: 22 750 37 90   

 

         e-mail: ksiegowosc@wmformat.pl 

 

 

 

 


TU JESTEŚMY:


Sklep: Słowicza 34


 

 

Magazyn, przyjęcia towaru : Nadarzyńska 45

 


Partnerzy: